Vhodné pro ženy s BMI do 25.

Doplněk stravy pro ženy na bázi myo-insitolu, alfa-laktalbuminu a kyseliny listové, která přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství.

Inofolic® Premium

Inofolic® Premium je doplněk stravy pro ženy na bázi myo-insitolu, alfa-laktalbuminu a kyseliny listové, která přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Vhodný v případě zvýšené potřeby myo-inositolu a kyseliny listové. Obsažený alfa-laktalbumin je schopen zajistit lepší vstřebávání myo-inositolu.

Tento doplněk stravy je vhodný i pro ženy, které užívaly hormonální antikoncepci a chtějí po jejím vysazení své tělo co nejrychleji připravit na plánované těhotenství.

Jednoduché podávání

1) Sklenici naplňte vodou.

2) Otevřete sáček a jeho obsah nasypte do sklenice.

3) Míchejte, dokud se prášek úplně nerozpustí.

4) Celý obsah sklenice vypijte.

Pokud Vám lékař doporučil dávkování, dodržujte ho. 

Složení

Každý sáček přípravku Inofolic® Premium obsahuje 2 g myo-inositolu, 50 mg alfa-laktalbuminu a 200 μg kyseliny listové. Inofolic® Premium je dostupný ve formě bílého prášku.

Myo-inositol, alfa-laktalbumin, protispékavá látka: oxid křemičitý, kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová).

Obsah balení

Balení obsahuje 20 nebo 60 sáčků.

Upozornění

Obsahuje mléčné bílkoviny. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších tří let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Datum exspirace se vztahuje na produkt, který je v neporušeném obalu a je řádně skladován. Uchovávejte na chladném, suchém místě a chraňte před světlem.

Obsah vitaminů a minerálních látek

Složení V 1 dávce %RHP*
Myo-inositol 2 g není stanovena
Alfa-laktalbumin 50 mg není stanovena
Kyselina listová 200 µg 100 %

*RHP = Referenční hodnota příjmu

Doporučené dávkování

Doporučená denní dávka 1 sáček 2x denně ráno a večer (celkem 4 g myo-inositolu denně), nejlépe po dvanácti hodinách jeden sáček, tak aby se zaručil stálý příjem myo-inositolu. Optimální doba podávání je alespoň 2-3 měsíce. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Pokud Vám lékař doporučil dávkování, dodržujte ho.

Užívání je možné zahájit jakýkoliv den bez ohledu na menstruační cyklus. V případě otěhotnění není nutné užívání Inofolic Premium přerušit a je možné v užívání dále pokračovat i po celou dobu těhotenství – o vhodnosti a přínosech se v případě těhotenství nejlépe poraďte s Vaším ošetřujícím gynekologem.

Po vysazení antikoncepce za účelem otěhotnění je vhodné s užíváním Inofolic Premium začít ihned.

BMI Kalkulačka –Zvolte ten správný Inofolic vhodný právě pro vaše tělo

Složení doplňku stravy Inofolic® Premium

Myo-inositol

Myo-inositol je vitamin ze skupiny B, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Inositol je součástí buněčných membrán.

Alfa-laktalbumin

α-laktalbumin je protein, který reguluje produkci laktózy v mléce. Zvyšuje vstřebávání myo-inositolu.

Kyselina listová

Kyselina listová je ve vodě rozpustný vitamín patřící do skupiny B vitamínů. Přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normální krvetvorbě a podílí se na procesu dělení buněk.

Inofolic®, Inofolic® Premium, Inofolic® Premium výhodné balení, Inofolic® Combi Premium a Folandrol® jsou doplňky stravy. MYOovunelle® je zdravotnický prostředek a certifikát vydala notifikovaná osoba číslo 0373. Čtěte pečlivě návod k použití.

Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl.