INOFOLIC® Premium

Doplněk stravy pro ženy na bázi myo-insitolu, alfa-laktalbuminu a kyseliny listové, která přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství

Inofolic® Premium je doplněk stravy pro ženy na bázi myo-insitolu, alfa-laktalbuminu a kyseliny listové, která přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Vhodný v případě zvýšené potřeby myo-inositolu a kyseliny listové. Obsažený alfa-laktalbumin je schopen zajistit lepší vstřebávání myo-inositolu.

Tento doplněk stravy je vhodný i pro ženy, které užívaly hormonální antikoncepci a chtějí po jejím vysazení své tělo co nejrychleji připravit na plánované těhotenství.

Doporučené dávkování

Doporučená denní dávka 1 sáček 2x denně ráno a večer (celkem 4 g myo-inositolu denně), nejlépe po dvanácti hodinách jeden sáček, tak aby se zaručil stálý příjem myo-inositolu. Optimální doba podávání je alespoň 2-3 měsíce. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Pokud Vám lékař doporučil dávkování, dodržujte ho.

Užívání je možné zahájit jakýkoliv den bez ohledu na menstruační cyklus. V případě otěhotnění není nutné užívání Inofolic Premium přerušit a je možné v užívání dále pokračovat i po celou dobu těhotenství – o vhodnosti a přínosech se v případě těhotenství nejlépe poraďte s Vaším ošetřujícím gynekologem.

Po vysazení antikoncepce za účelem otěhotnění je vhodné s užíváním Inofolic Premium začít ihned.

 

Jednoduché podávání

a) Sklenici naplňte vodou.
b) Otevřete sáček a jeho obsah nasypte do sklenice.
c) Míchejte, dokud se prášek úplně nerozpustí.
d) Celý obsah sklenice vypijte.

Obsah balení

Balení obsahuje 20 nebo 60 sáčků.

 

Složení

Každý sáček přípravku Inofolic® Premium obsahuje 2 g myo-inositolu, 50 mg alfa-laktalbuminu a 200 μg kyseliny listové. Inofolic® Premium je dostupný ve formě bílého prášku. 

Myo-inositol, alfa-laktalbumin, protispékavá látka: oxid křemičitý, kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová).

 

Upozornění

Obsahuje mléčné bílkoviny. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších tří let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Datum exspirace se vztahuje na produkt, který je v neporušeném obalu a je řádně skladován. Uchovávejte na chladném, suchém místě a chraňte před světlem.

Složení Inofolic® Premium

Složka v 1 dávce % RHP*
Myo-inositol 2 g není stanovena
Alfa-laktalbumin 50 mg není stanovena
Kyselina listová 200 µg 100%

*Referenční výživová hodnota

Složení doplňku stravy Inofolic® Premium

Myo-inositol

Myo-inositol je vitamin ze skupiny B, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Inositol je součástí buněčných membrán a podílí se na výměně informací mezi buňkami. 

Kyselina listová

Kyselina listová je ve vodě rozpustný vitamín patřící do skupiny B vitamínů. Přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normální krvetvorbě a podílí se na procesu dělení buněk.

Alfa-laktalbumin

α-laktalbumin je protein, který reguluje produkci laktózy v mléce. Zvyšuje vstřebávání myo-inositolu.

BMI Kalkulačka –Zvolte ten správný Inofolic
vhodný právě pro vaše tělo

Inofolic® Premium a výhodné balení Inofolic® Premium  jsou doplňky stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl.