INOFOLIC® COMBI PREMIUM

Doplněk stravy pro ženy s BMI od 25 s obsahem myo-inositolu, alfa-laktalbuminu, d-chiro-inositolu a kyseliny listové, která přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství

INOFOLIC® COMBI PREMIUM pro ženy, které mají naVÍC

Inofolic® Combi Premium je doplněk stravy obsahující kombinaci myo-inositolu, d-chiro-inositolu a kyseliny listové. Je důležitý zejména v období zvýšené potřeby těchto látek a pro ženy s vyšším BMI (BMI > 25). Také ho mohou užívat ženy, které po vysazení antikoncepce chtějí své tělo co nejrychleji připravit na plánované těhotenství. Forma měkkých gelových kapslí zabezpečuje optimální dostupnost a vstřebatelnost všech složek přípravku.

Inositol je vitamín skupiny B, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle převážně ve formě myo-inositolu, a který je součástí buněčných membrán. D-chiro-inositol vzniká přeměnou z myo-inositolu a vstupuje do specifických buněčných procesů. Kyselina listová přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství a sehrává úlohu v procesu dělení buněk.

Složení

Jedna kapsle obsahuje 550 mg myo-inositolu, 14,1 mg alfa-laktalbuminu, 13,8 mg d-chiro-inositolu a 200 µg kyseliny listové. INOFOLIC® Combi Premium je dostupný ve formě měkkých gelových kapslí, které zabezpečují optimální množství d-chiro-inositolu v poměru 40:1 (myo-inositol : D-chiro-inositol). Tento specifický poměr se přirozeně vyskytuje v lidské plazmě. Alfa-laktalbumin napomáhá lepšímu vstřebávání myo-inositolu a d-chiro-inositolu.

Myo-inositol; sójový olej; jedlá želatina; zvlhčující látka: glycerol; emulgátory: sójový lecitin, polyglycerol-polyricin-oleát; střední nasycené tricylglyceroly; stabilizátory: mono a diglyceridy mastných kyselin; alfa-laktalbumin; d-chiro-inositol; barviva: oxidy a hydroxidy železa; kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutámová).  

 

Upozornění

Obsahuje mléčné bílkoviny.

 

Obsah balení

Balení obsahuje 60 kapslí.

Složení

Složení Inofolic® Combi Premium V denní dávce 2 kapsle %RHV* (2 kapsle)
Myo-inositol 1 100 mg není stanovena
Alfa-laktalbumin 28,2 mg není stanovena
D-chiro-inositol 27,6 mg není stanovena
Kyselina listova 400 µg 200 %

 

 

*Referenční hodnota příjmu

Doporučené dávkování

Doporučená denní dávka jsou 2 kapsle (1100 mg myo-inositolu, 28,2 mg alfa-laktalbuminu, 27,6 mg d-chiro-inositolu a 400 µg kyseliny listové). Nepřekračujte denní doporučené dávkování. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Dbejte na vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl.

Užívání je možné zahájit jakýkoliv den menstruačního cyklu. V případě otěhotnění není nutné užívání Inofolicu Combi přerušit a je možné v užívání dále pokračovat i po celou dobu těhotenství – o vhodnosti a přínosech se v případě těhotenství nejlépe poraďte s Vaším ošetřujícím gynekologem.

Po vysazení antikoncepce za účelem otěhotnění je vhodné s užíváním Inofolicu Combi začít ihned.

Co obsahuje Inofolic® Combi Premium

Inofolic Combi obsahuje myo-inositol, alfa-laktalbumin, d-chiro-inositol a kyselinu listovou.

Myo-inositol a D-chiro-inositol

V lidských buňkách je nejvíce zastoupen myo-inositol a to více než 99 %, zbytek tvoří D-chiro-inositol. 

Alfa-laktalbumin

α-laktalbumin je protein, který reguluje produkci laktózy v mléce. Zvyšuje vstřebávání myo-inositolu a d-chiro-inositolu.

Kyselina listová

Kyselina listová je ve vodě rozpustný vitamín patřící do skupiny B vitamínů. Přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normální krvetvorbě a podílí se na procesu dělení buněk.

BMI Kalkulačka –Zvolte ten správný Inofolic
vhodný právě pro vaše tělo

Inofolic®, Inofolic® Combi, výhodné balení Inofolic®, Inofolic® Premium, výhodné balení Inofolic® Premium, Inofolic® Combi Premium jsou doplňky stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl.