Vyberte si ten správný Inofolic Premium dle svého BMI

Každá z nás je jiná. Některá má více či méně kil navíc, a tak její tělo potřebuje trochu jiný přístup. Zatímco u žen s normálním BMI obvykle postačí „klasický“ Inofolic Premium, tělu ženy s nadváhou bude lépe vyhovovat Inofolic Combi Premium. Otestujte si svůj Body Mass Index a zjistěte, který Inofolic je pro vás nejvhodnější.

Body Mass Index neboli index tělesné hmotnosti vyjadřuje vztah mezi tělesnou hmotností a tělesnou výškou a slouží ke stanovení fyziologického množství tukové tkáně v těle. Normální hodnota BMI se pohybuje v rozmezí 18,5-25. Hodnoty pod 18,5 signalizují podváhu či podvýživu, hodnoty nad 25 signalizují nadváhu, nad 30 obezitu. Index Vám zkrátka zodpoví, zda máze zdravou váhu nebo nikoliv.

cm
kg
let

Vypočítat BMI
Váš BMI INDEX: 22
Lorem ipsum dolor sit amet

Vhodný Inofolic pro Vás:

INOFOLIC Premium

Doplněk stravy pro ženy s BMI do 25 . Doplněk stravy obsahuje myo-inositolu, alfa-laktalbumin a kyselinu listovou, která přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství

Vhodný Inofolic pro Vás:

INOFOLIC COMBI Premium

Doplněk stravy pro ženy s BMI od 25. Doplněk stravy obsahuje myo-inositolu, alfa-laktalbumin, d-chiro-inositol a kyselinu listovou, která přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství

Přípravek vhodný pro vašeho partnera:

FOLANDROL

Doplněk stravy k péči o mužské reprodukční zdraví při snaze o početí potomka

Inofolic® Premium, výhodné balení Inofolic® Premium, Inofolic® Combi Premium jsou doplňky stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl.