Vyberte si ten správný Inofolic dle svého BMI

Každá z nás je jiná. Některá má více či méně kil navíc, a tak její tělo potřebuje trochu jiný přístup. Zatímco u žen s normálním BMI obvykle postačí „klasický“ Inofolic Premium nebo Inofolic, tělu ženy s nadváhou bude lépe vyhovovat Inofolic Combi Premium. Otestujte si svůj Body Mass Index a zjistěte, který Inofolic je pro vás nejvhodnější.

Body Mass Index neboli index tělesné hmotnosti vyjadřuje vztah mezi tělesnou hmotností a tělesnou výškou a slouží ke stanovení fyziologického množství tukové tkáně v těle. Normální hodnota BMI se pohybuje v rozmezí 18,5-25. Hodnoty pod 18,5 signalizují podváhu či podvýživu, hodnoty nad 25 signalizují nadváhu, nad 30 obezitu. Index Vám zkrátka zodpoví, zda máze zdravou váhu nebo nikoliv.

cm
kg
let

Vypočítat BMI
Váš BMI INDEX: 22
Lorem ipsum dolor sit amet

Vhodný Inofolic pro Vás:

INOFOLIC ®

NOVINKA

Doplněk stravy pro ženy s BMI do 25 . Doplněk stravy obsahuje myo-inositolu, alfa-laktalbumin a kyselinu listovou, která přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Inofolic je vhodný pro všechny ženy i ty, které mají intoleranci nebo alergii na laktózu nebo lepek.

Vhodný Inofolic pro Vás:

INOFOLIC Premium

Doplněk stravy pro ženy s BMI do 25 . Doplněk stravy obsahuje myo-inositolu, alfa-laktalbumin a kyselinu listovou, která přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství

Vhodný Inofolic pro Vás:

INOFOLIC COMBI Premium

Doplněk stravy pro ženy s BMI od 25. Doplněk stravy obsahuje myo-inositolu, alfa-laktalbumin, d-chiro-inositol a kyselinu listovou, která přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství

Přípravek vhodný pro vašeho partnera:

FOLANDROL

Doplněk stravy k péči o mužské reprodukční zdraví při snaze o početí potomka

Přípravek vhodný pro vás oba:

MYOOVUNELLE ®

Vaginální čípky s obsahem myoinositolu pro páry snažící se o početí a vytváří optimální podmínky pro oplodnění vajíčka. MYOovunelle ® je zdravotnický prostředek, který zvyšuje pravděpodobnost oplodnění a otěhotnění ve spontánních nebo ve stimulovaných cyklech tím, že v poševním prostředí napomáhá vytvářet příznivé podmínky pro správnou funkčnost spermií.

Inofolic®, Inofolic® Premium, Inofolic® Premium výhodné balení, Inofolic® Combi Premium a Folandrol® jsou doplňky stravy. MYOovunelle® je zdravotnický prostředek a certifikát vydala notifikovaná osoba číslo 0373. Čtěte pečlivě návod k použití.

Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl.